Věřím, že „nemožné“ je jen výzva ke změně

S KMON kolagenem se vrátíte ke kořenům krásy – krásné vlasy, pevné nehty a sebevědomý úsměv budou odteď vaši každodenní spojenci. Vyzkoušejte to a uvidíte, jak můžete zářit!

Kolagen, Hair elixír, MugCakes
R

Vědecky ověřeno

Netestováno na zvířatech

Bez lepku

KMON vznikl s láskou v srdci České republiky. Vyrostl v péči úžasných mladých žen, které se spojily s cílem vytvořit produkt pro všechny ženy dnešní doby. Ty ženy, které za mnou chodí do poradny každý den. Plní mnoho rolí, bojují s nedostatkem času a často zapomínají na péči o sebe, jsou pro nás inspirací. Sama jsem s produkty spokojená a díky své práci si uvědomuji, jak důležité je poskytnout (nejen) ženám pohodlí a pomoci jim získat zpět jejich sebevědomí.

KMON Kolagen pro krásnou a zdravou pleť,

Produkty KMON

Life Elixir Kolagen

Objevte tajemství krásné pleti, pevných nehtů a hustých vlasů s KMON kolagenem vyvinutým speciálně pro vás. KMON kolagenové produkty jsou navrženy s ohledem na péči o vaši pleť, nehty a vlasy, poskytují vám nejlepší možnou podporu pro přirozenou krásu.

Více info

Hair Elixír

Klíč k krásným vlasům bez šedin! Hair Elixír je unikátní produkt navržený tak, aby podporoval správný růst a zlepšoval kvalitu vašich vlasů zevnitř. Jeho speciální formula podporuje správný růst vlasů od kořínků až po konečky.

Více info

MugCake

Užijte si rychlou  a bezlepkovou přípravu jídla. Bezlepková pečící směs MugCake vám umožní vytvořit si dokonalý dezert nebo svačinu během několika minut! S touto směsí můžete vytvářet lahodné sladké i slané varianty, přizpůsobené vašim chuťovým preferencím.

Více info

KMON je tu pro všechny, které se chtějí cítit dobře, sebevědomě a chtějí pro své tělo jen to nejlepší.“

Více info

Pojďme na to

Zapomeňte na všechny „rádoby diety“ a zhubněte jednou provždy a zdravě!

Zpracování osobních údajů

2 + 2 =

Kde se můžeme potkat?

Tábor

Purkyňova 2961, 390  02 Tábor

Praha 13

Bucharova 2657/12, Office Park - budova C

Praha 1

Na Perštýně 342, Albatros Spaces 

Praha 4

Pujmanové 1753/10, Parkview Spaces

Fyzická osoba podnikající podle živnostenského zákona

  IČO

72120550

Oficiální distributor